Правила відвідування

 1. Щоб уникнути непорозумінь та конфліктних ситуацій, просимо ознайомитися з обов'язковими правилами відвідування.
 2. Абонемент на відвідування тренувань діє з числа відвідування першого тренування до цього ж числа наступного місяця не включно (наприклад, якщо абонемент оплачений з 05 жовтня, то останній оплачений день тренування — 04 листопада).
 3. До самостійних занять у тренажерному залі допускаються особи віком від 16 років.
  Клієнти шкільного віку з 10 років можуть відвідувати тренажерний зал лише у супроводі батьків або займатися з інструктором. До самостійних тренувань допускаються з 13 років лише за умови письмової згоди одного з батьків.При відвідуванні спортивного клубу клієнтами з дітьми, відповідальність за їх дії (дітей), а також за самих дітей-несе клієнт, у супроводі з яким дитина знаходиться у тренажерному. залі. Некоректна поведінка дітей, що залишається поза увагою дорослого, що супроводжує, може бути причиною зупинки клубної карти останнього. Діти молодше 10 років можуть перебувати в зоні "ресепшен", у зоні розташування тренажерів та кардіообладнання перебувати заборонено та не безпечно.
 4. Тренування, пропущені з вини клієнта та не відпрацьовані протягом терміну дії абонементу перенесення не підлягають. Гроші за пропущені з вини клієнта тренування не повертаються.
 5. При скасуванні тренувань з вини клубу клуб може продовжити абонемент на 1-7 днів на свій розсуд. Гроші за пропущені тренування не повертаються.
 6. Оплата (за одне тренування або Абонемент) провадиться суворо перед тренуванням (не після).
 7. Перед початком кожного тренування клієнт зобов'язаний пред'явити Абонемент на рецепції за ключ від шафки.
 8. Клієнт, який не назвав прізвище (не вніс оплату) адміністратору перед тренуванням, але вже зайшов до зали, може бути вилучений із зали.
 9. Місячний Абонемент включає 8 і 12 занять (незалежно від кількості днів на місяці) і діє на одну особу (відвідувати клуб на один абонемент кільком клієнтам забороняється). Адміністрація клубу має право накласти штраф за передачу абонементу іншій особі.
 10. За речі, які залишені без нагляду, адміністрація відповідальності не несе.
 11. Особисті речі (спортивну форму, взуття, банне приладдя) залишати у шафах після тренувань заборонено. Передбачено платні камери зберігання (оплата провадиться попередньо за 5 днів до закінчення терміну оренди, після закінчення терміну оренди та не оплати - речі забираються з камери зберігання та за подальше зберігання речей адміністрація відповідальності не несе).
 12. Після закінчення тренування кожен клієнт зобов'язаний повернути спортінвентар на місце (гантелі, килимки, платформи, млинці, грифи тощо).
 13. Забороняється знаходитися у тренувальних зонах у верхньому одязі та вуличному взутті, займатися у тренажерному залі у відкритому взутті та босоніж, а також з оголеним торсом.
 14. Переодягатися, залишати особисті речі, перебувати у тренерській без дозволу адміністрації забороняється;
 15. Забороняється виносити будь-яке майно клубу за межі клубу (кримінальна відповідальність);
 16. При псуванні чи втраті майна клубу, покупець має відшкодувати повну вартість завданих збитків;
 17. Адміністрація має право відмовити у наданні послуг клієнту, якщо той перебуває у нетверезому стані, порушує правила клубу, заважає проведенню тренувань та завдає незручностей іншим клієнтам.