Про нас

Фітнес-клуб «Forma-T» (Форма-Т, Харків, район ХТЗ) пропонує своїм клієнтам відмінний тренажерний і фітнес-зал недалеко від вашого будинку.

Наша мета - створити в місті Харкові (район ХТЗ, метро Масельського) клуб сімейного типу, в який кожен учасник буде приходити як до себе додому або в гості до своїх друзів.

Наш клуб орієнтований на широку аудиторію, ми працюємо для людей різного віку і професій, для школярів і студентів діють спеціальні ціни.

Forma-T | О нас

До послуг наших клієнтів:

- тренажерний зал для силової підготовки з повним комплексом всіх необхідних сучасних тренажерів, включаючи «машину Смитта» і рідкісний тренажер для Т-тяги, а також гантельний ряд з набором гантелей від 0,5 до 34 кг .;

- фітнес-зал, укомплектованість всім необхідним обладнанням для занять аеробікою, степ-аеробікою, фітнес-міксом;

- професійний тенісний стіл відомої фірми «Kettler» для гри в настільний теніс;

- боксерські мішки різних розмірів;

- система кондиціонування і вентиляції;

- просторі роздягальні з повнорозмірними шафами, а також індивідуальні осередки для постійного зберігання особистих речей;

- красиві душові з сучасною сантехнікою.

Наш тренерський склад - це команда високопрофесійних фахівців, готових допомогти Вам у найкоротші терміни досягти бажаного результату. Наші тренера підходять до своєї роботи з любов'ю, постійно удосконалюються, переймаючи передовий досвід провідних спортивних тренерів з усього світу.

У нашому фітнес-клубі відмінне співвідношення ціни і якості, ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір послуг в різних цінових категоріях з різними варіантами оплат.

Нашим девізом є індивідуальний підхід до кожного клієнта. У фітнес-клубі «Форма-Т» ви поринете в атмосферу доброзичливості і внутрішнього комфорту.

 

Фотогалерея

Тренажерный зал