Здорова спина

Система «Здорова спина» - одна з найбільш м'яких різновидів фітнесу, спрямованих на опрацювання м'язів, що утримують хребет у правильному положенні. Вправи призначені для безпечного розтягування м'язів і зв'язок: вони поліпшать і відновлять рухливість хребта, знімуть зайву напругу і послаблять малорухливі ділянки спини. Спеціально підібраний комплекс вправ на розвиток рухливості і гнучкості спини рекомендується і чоловікам, і жінкам. Заняття розраховані на різний рівень підготовки, тому підійдуть усім, незалежно від віку і фізичного розвитку. Тренування допоможуть тим, хто хоче зберегти хребет здоровим і поліпшити поставу.

Цей комплекс допомагає вирішити кілька завдань: сформувати правильну поставу, опрацювати глибокі м'язи, зняти з міжхребцевих сегментів напруга, що викликає больові відчуття, розтягнути м'язи, що викликають деформацію хребта, зміцнити м'язовий корсет корпусу і пропрацювати сідничні м'язи, оскільки вони - опора хребта.

  • спрямовані на опрацювання всього тіла в цілому і окремих його частин, що тягне за собою зміну постави і зникнення проблем зі спиною
  • розраховані для початківців, і доступні кожному
  • ідеально підходять людям, які схильні до тривалим статичним навантаженням (сидячий і малорухливий спосіб життя, водіння автомобіля, незручна поза на роботі, і ін.)

Здорова спина - запорука успішної і здорового життя.