Пілатес

Ласкаво просимо до фітнес-клубу «Forma-T» у Харкові на ХТЗ! Ми пропонуємо заняття за методом Пілатес/Стретчінг - комплекс вправ, який спрямований на зміцнення м'язів тіла, поліпшення гнучкості та координації рухів.

Заняття за методом Пілатес/Стретчинг проводяться в нашому просторому і світлому залі в Харкові на ХТЗ з професійним тренером. В рамках занять ви виконуватимете різні вправи, які допоможуть зміцнити м'язи спини, живота, ніг та рук, а також розвинути гнучкість.

Заняття методом Пілатес/Стретчинг допоможуть вам зміцнити м'язи, покращити гнучкість та координацію рухів, а також підвищити свій рівень енергії та загальну фізичну форму. Вони також можуть допомогти вам зменшити стрес та покращити ваш настрій.

Приєднуйтесь до наших занять за методом Пілатес/Стретчинг у Харкові на ХТЗ та почніть свій шлях до здоров'я та фітнесу вже сьогодні!

Розклад

Субота
10.00 - 11.00
Пілатес/Стретчінг
Тренер:Сорока Анастасія

Прайс

Фітнес, пілатес 2 рази на тиждень (8 відвідувань)
700 грн
Фітнес, пілатес 3 рази на тиждень (12 відвідувань)
800 грн

Переваги пілатеса:

  • Пілатес вирівнює і стабілізує хребет, зменшує дискомфорт і больові відчуття в спині.
  • Завдяки пілатесу ви поліпшите свою поставу. Це не тільки корисно для профілактики болю в спині, але і для безперебійної роботи всіх внутрішніх органів.
  • Пілатес настільки безпечний, що навіть використовується в фізичної терапії для реабілітації після травм.
  • Пілатес знижує кров'яний тиск і покращує роботу серцево-судинної системи. Через глибоке дихання ви також збільшите обсяг легких і кровообіг.
  • Пілатес ідеально підходить для будь-якого віку і для людей з різною фізичною підготовкою, від початківця до просунутого. Це низкоударной тренування, тому підійдуть і людям з проблемами суглобів.
  • Регулярні заняття пілатесом допоможуть вам підтягти тіло, зміцнити м'язи, і збільшити їх силу. При цьому ви будете створювати струнке треноване тіло.

А ви вже готові почати займатися пілатесом? Якщо так, тоді чекаємо Вас на тренуваннях!